מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

   למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

    אבטחת קניונים

    המציאות הביטחונית במדינת ישראל, מחייבת לספק תחושת בטחון כאשר האורח מפנה את זמנו לבילוי קניות בקניונים או במרכזים מסחריים. חברת בן בטחון מאבטחת מספר קניונים ומרכזים מסחריים בפריסה ארצית. שירותי האבטחה למרכזים מסוג זה ניתנים באופן יצירתי וכוללים, אכיפת חוקים ונהלים, הפעלת חדרי בקרה, סיור ממונע באמצעות segway ועוד… החברה מתמחה באבטחת קניונים, ומעסיקה צוות מנהלים אשר תפקידם לגייס, להכשיר ולתדרך את צוות העובדים הטוב ביותר על מנת להציב את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

    יותר מ-“אפשר לפתוח תיק בבקשה? יש נשק”…

    קניונים הם כמו עיר קטנה שצריך להגן עליה. עשרות אלפי אנשים מבקרים מידי יום בקניונים, ובתקופת לחץ – אפילו מאות. מרמת המאבטח בחניון ועד לכניסה, דרך פתרונות פיקוח ומיגון בתוך החלל, אנחנו מתמחים במתן מענה לכל קניון, בכל סדר גודל…. אנחנו זוכרים כי המאבטח בכניסה מייצג גם את הקניון ולא רק אותנו ודואגים כי יעניק שירות מקצועי ואדיב תוך שמירה על הופעה מכובדת, במדים ייצוגיים.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support