מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

   למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

    צוות ביטחון מקצועי ואמין

    חברת אבטחה מחזיקה בצוותים שונים אשר תפקידם לדאוג להתערבות אנושית במקרה של חשש לפריצה. היא גם מארגנת סיורים יומיומיים במקומות מועדים לפריצה. צוות ביטחון ייעודי כולל רכב ואמצעים שונים אשר מסייעים לו לעמוד על המשמר ולמבוע כל אפשרות לפריצה או חדירה לשטח פרטי. בן ביטחון היא חברה אשר עוסקת בביטחון, התקנת אמצעי ביטחון, שמירה וייעוץ בתחום.  מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא מפי מומחי החברה.

     

    חברת אבטחהחברת אבטחה – מוקד קבלת החלטות

    תפקידה של חברת האבטחה הוא לוודא שאתם תוכלו לישון בשקט. ישנם סוגים שונים של תפקידים ותקנים אשר מבדילים בין חברות אבטחה שונות. להלן רשימה של האלמנטים החשובים ביותר שצריכים בכל חברת אבטחה:

    • מה השירותים שהיא מציעה – כדאי לבדוק מהם סוגי האבטחה שנדרשים. ישנן חברות שמתמחות באבטחת בתי עסק פרטיים ויש כאלו שמבינות יותר במבני ציבור.
    • מה הניסיון הקודם של החברה – הניסיון הינו הערובה לכך שמדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון מוכח. רצוי לבחור בחברה בעלת ניסיון באזור שבו אתם זקוקים לשירות, כך תבטיחו שהחברה תצליח להתמודד עם סוג השירות שאתם צריכים.
    • רישיונות מתאימים – אחת הדרישות החשובות היא הצגת רישיונות חברה. ישנם כמה רישיונות כדי ששירות האבטחה יהיה חוקי. אם החברה הינה חמושה אז חייב להיות רישיון להוצאת נשק מטעם משרד המשפטי. ובנוסף רישיון מטעם המשרד לביטחון פנים. חשוב לקבל עותקים של הרישיונות וכדאי לבדוק האם לחברה יש ביטוח שעונה על דרישות הלקוח.
    • המלצות – כדאי מאוד לחפש המלצות לטווח ארוך ברשת האינטרנט. ניתן גם להתייעץ עם בני משפחה.
    • סקר ששוק – כדאי כמו בכל שירות לבצע סקר שוק אשר יאפשר לכם להכיר מקרוב את שוק האבטחה וגם לצבור ידע שיעזור להתמקח על המחיר בהמשך.
    • תקציב – לעיתים תקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות אשר מחביאות מאחוריהן הפתעות. לכן כדאי לבדוק טוב את השירותים השונים שאתם מקבלים ולקרוא היטב את המסמכים לפני חתימה.

    ניידת סיור

    בניידת הסיור יושבים בדרך כלל שני אנשים אשר עברו הכשרה בתחום האבטחה. הם מצוידים באמצעים שונים, לעיתים חמושים בנשק. הניידת בדרך כלל עורכת סיורים רנדומליים גם מגיעה  במהירות לאירועים באופן נקודתי אם ישנה התראה. אם אתם מחפשים מידע נוסף בנושא מצלמות אבטחה לבית או מערכות אזעקה צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לעזור לכם.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support