מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

   למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

    חברות אבטחה

    בשנים האחרונות הוקמו חברות אבטחה רבות ברחבי הארץ. רב החברות מבטיחות שירותים דומים של סיורים, התקנת אמצעי מיגון, מוקד מאויש ועוד. בן ביטחון הינה חברת אבטחה אשר מציעה שירותי אבטחה ושמירה מתקדמים. החברה מחזיקה בידע רב בתחום מצלמות אבטחה וחולשת על מאות עובדים אשר מיומנים בתפקידי אבטחה שונים. כדאי לפנות לקבלת מידע נוסף בנושא.

     

    חברות אבטחהחברות אבטחה – מה ההבדל בין שמירה לאבטחה

    חברות אבטחה מציעות שירותים שונים ולעיתים קל להתבלבל ביניהם. חברת אבטחה איננה חברת שמירה וקיימים הבדלים גדולים בין שני סוגי החברות. להלן ההבדלים העיקריים ביניהן:

    • הכשרה מקצועית – הדרישות המקצועיות וההכשרה הדרושה לשומר נמוכות בהרבה מאלה של המאבטח. בזמן ששומר לא תמיד יהי חמוש ולכן גם לא יידרש ממנו לעמוד בתנאי של מטווח, מאבטח יעבור קורסים שונים כמו ירי, עזרה ראשונה, קרב מגע ועוד.
    • ישנו הבדל מהותי בים שמירה לאבטחה. שמירה נתפסת יותר כבעלת אופי של אכיפה כאשר אבטחה נתפסת כבעלת אופי ביטחוני.
    • יש לוודא שאנשי הביטחון מצוידים בנשק וברישיון בתוקף. רצוי לוודא שהמאבטחים עוברים רענון והכשרות באופן תדיר. אם זה לא מה שקורה בשטח אז השירות יספק הרתעה בלבד ובמקרי חירום לא תזכו להגנה אמתית לעסק או לבית שלכם.
    • אין תחליף לנוכחות של שומר בשטח. אמנם קיימות טכנולוגיות משוכללות אבל חייבת להיות יד אנושית שתכוון ותדע לקבל החלטות. תפקידו של מוקד הביטחון לפקח על הנעשה בשטח, על ביטחון השומרים והסיירים ומספק להם גיבוי ומקום אליו אפשר לפנות במקרה הצורך. הוא גם דואג שהמאבטחים בשטח יבצעו את המוטל עליהם באופן מלא. על כן ישנה חשיבות גדולה לקיומו של מוקד ביטחון שמתפקד 24 שעות ביממה.
    • בחברות רציניות ישנו מערך של רכבי סיור. לרכבי הסיור תפקיד כפול, הם מהווים חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה, נותנים גיבוי לשומרים בעמדות שלהם ומעבים את האבטחה. מומלץ לתאם עם חברת האבטחה מראש זמני סיורים .

    השירותים השונים של חברות אבטחה

    חלק מחברות האבטחה מציעים שירותים נוספים שונים כגון ניקיון משרדים, שירותי אחזקה ושירותים לוגיסטיים. היתרון בך הוא שדבר מפחית את הצורך במשא ומתן עם כמה ספקי שירות. מאידך קיים ערך רב לפנייה בשירותיה של חברת אבטחה המתמחה בתחומה.

    חברות אבטחה

     

    חברות אבטחה – רק אצל מומחים

    ישנן חברות אבטחה רבות בישראל, אך לא לכולן יש את הותק, הניסיון וההתמחות בכל כך הרבה תחומים מגוונים מעולם האבטחה כמו בן בטחון. כאשר מדובר בהגנה על הנכס שלכם, הבית או החנות, חשוב שתצטיידו בכל האמצעים והשירותים העומדים לרשותכם שיספקו לכם רמת ביטחון מרבית ואיכותית. עם השנים פוטנציאל הנזקים והפריצות גדל, ואיתו היקף הנזקים שהם גורמים. חשוב שחברת האבטחה שלכם תצטייד בכל המרכיבים העדכניים ביותר על מנת לספק לכם את שירותי הבטחון הטובים ביותר.

    חברות אבטחה – על מה צריך לתת דגש

    • חברת אבטחה גדולה בתעשייה לא בהכרח מצביעה על הבחירה הטובה ביותר. כאשר אתם פונים לחפש חברות אבטחה, שימו דגש על השירות שלהם, שיהיה מכבד ואמין ויהיו זמינים לשאלות ופניות כל הזמן ללא עיכוב. חפשו חברת אבטחה המתהדרת בשירות לקוחות מצוין ובעלת מוניטין מוכח עם ביקורות חיוביות ומוערכות מצד לקוחות. חברת בן בטחון היא חברה כזו.
    • ודאו שלשירות הספציפי אותו אתם דורשים מחברת האבטחה הינו חוקי ומאפשר זאת בשטח. וודאו כי לחברה שאתם פונים אליה יש את כל הרישיונות המקצועיים שדרושים על מנת להפעיל בצורה חוקית. בנוסף, כלל השירות מחויב להיות מכוסה בביטוחים שונים, כמו למשל ביטוח פיצוי לעובד במקרה של פגיעה אישית או ביטוח רכב במקרים של גניבות או השחתה.
    • בררו עם חברת האבטחה שלכם בנוגע לתהליך הגיוס והבדיקה שלהם לגבי הסיירים והמאבטחים. וודאו את הכישורים והמיומנויות של הצוות אותו אתם שוכרים. אחרי הכל אתם מפקידים בידיהם את הדברים החשובים ביותר שלכם – הבית, בטחון המשפחה שלכם ועוד. המאבטחים והצוות חייבים להיות כשירים, ערניים ומיומנים במלאכתם.

    חברות אבטחה – בוחרים בהגנה מקסימלית

    בכל הנוגע לביטחון של הבית, המשפחה או העסק שלכם, חברת בן בטחון היא החברה המובילה בתחום. עם מערך של צוותים מיומנים ומוכשרים, אתם יכולים להיות בטוחים כי עשיתם את הבחירה הנכונה. חברת בן בטחון מספקת שירותים לחברות וארגונים גדולים כמו גם לבתי מלון, חברות הייטק, מפעלים, רשתות שיווק ואף בניינים פרטיים. אם אתם מחפשים עזרה וייעוץ בכל הקשור לאבטחת העסק או הבית, כמו גם מצלמות אבטחה ואזעקה, אנו נשמח לשתף אתכם בידע הנחוץ ובמוצרים המובחרים לשם כך.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support