מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

   למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

    אודות בן בטחון

    קבוצת בן- בטחון מספקת שירותי אבטחה ומוקד רמה א’  בפריסה ארצית, והיא בין הבודדות המתמחות בתחום האבטחה הטכנולוגית והפיזית בלבד. ככזו, היא מציגה יכולות מהגבוהות בישראל, בתחומי האבטחה הפיזית והטכנולוגית, בהתקנת מערכות מתח נמוך מתקדמות כמו מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, גילוי אש ועשן ועוד. לקבוצה שישה סניפים הפזורים מצפון הארץ ועד דרומה, וכ- 2,000 עובדים אשר אמונים על מתן שירות איכותי, מקצועי ואמין. הקבוצה הוקמה בשנת 1989, ומנוהלת ע”י קצינים ולוחמים יוצאי יחידות קרביות בעלי ניסיון רב במגזר הצבאי והאזרחי. בין לקוחותיה  נמנים גופים מוסדיים ופרטיים מהגדולים במשק וביניהם עשרות רשויות מהגדולות בארץ, ואלפי מנויים במגזר הפרטי.

    הוותק והניסיון שלנו לצד ניהול חדשני, יוצרים שילוב דינמי התורם למענה עדכני, יעיל ואפקטיבי, תוך תפירת חליפת בטחון המותאמת אישית לכל לקוח. לאורך השנים, אנחנו משקיעים משאבים רבים לטיפוח שדרת הניהול, הן במטה והן בצוות הסניפים השונים, מהלך התורם  לחוסן ולצמיחה, ובעיקר- לרמת שירות נדירה מסוגה בתחום.

    ערכי יסוד וחזון הקבוצה

    חברת בן בטחון מתחייבת להעניק ללקוחותיה את פתרונות האבטחה היעילים ביותר בזמן אמת, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית בשילוב עם המשאב האנושי המקצועי ביותר.

    חזון החברה

    קבוצת בן בטחון הוקמה במטרה לספק שרותי אבטחה מקצועיים, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, תוך התאמת הפתרון המתאים לצרכי הלקוח. החברה הינה מהמובילות בתחום האבטחה, השמירה ושירותי המוקד, במקצועיות, באיכות השירות ובאיכות ההון האנושי המועסק על ידה. החברה חרטה על דגלה ערכים של אמינות, מקצועיות ושירותיות תוך כדי התפתחות מתמדת והתמקדות בערכים שהתגבשו במהלך שנות הניסיון הרבות. אנו שואפים לשמור על יסודות איתנים שיאפשרו התחדשות והתרחבות תוך ייעול ומקסום תהליכים ושמירה על ייחודה המשפחתי של החברה.

    החברה שמה לעצמה לחזון את מתן שירות ללקוח בסטנדרטים גבוהים והבנת צרכי הלקוח בשגרה ובחירום. למטרה זו הטמיעה החברה את איכות העבודה ע”פ דרישות התקן הבינלאומי לניהול איכות ISO9001 תוך כדי שיפור הבקרות וכחלק מהשירות ללקוחות.

    החברה חרטה על דגלה לקדם, לטפח ולשמר את המשאב האנושי שהינו הנדבך העיקרי בהנעת החברה ולטובת מטרה זו, הטמיעה החברה את התקן לאחריות חברתית רשימת תיוג משכ”ל.

    החברה שואפת לשמר ולהעמיק את מעמדה אשר הושג ע”י חתירה מתמדת לצמיחה וחדשנות תוך שימור תרבותה העסקי אשר גובש בשיתוף מלא עם העובדים אשר מהווים דוגמא אישית למאפייניה הבולטים: שירות אישי ומקצועי, מסירות ונאמנות, כי הצלחת החברה היא תוצאה ישירה של הישגיהם.

     ערכי היסוד של החברה

    מקצועיות, יושרה, משפחתיות = מצוינות
    התנהגות אתית מחייבת וללא תנאי, קיום קפדני של כל הוראות החוק, יושרה והגינות שהינם ערכים מרכזיים של החברה

    • ההון אנושי – טיפוח וקידום המשאב האנושי שהינו הנדבך העיקרי בהנעת החברה.
    • הלקוח – הקפדה על מתן שירות אישי, איכותי ומקצועי לכלל לקוחותינו.
    • חדשנות ושיפור מתמיד.
    • יישום תרבות של ארגון צומח, באמצעות הטמעת תהליכים והפקת לקחים המובילים לשיפור של שירותי החברה. יישום והטמעת טכנולוגיות
    • חדישות ומתקדמות, כמענה לסביבה משתנה, תוך שאיפה מתמדת לזיהוי צרכי הלקוח.
    • מקצועיות – מקצועיות ומצוינות הינן הבסיס להצלחה ואחד מאבני היסוד של החברה. אנו עושים בכל עת את מירב המאמצים בחתירה להישגים מקצועיים מיטביים בכדי לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר  ולהצדיק את האמון שניתן בנו. החברה מקפידה על הכשרת עובדיה, הדרכתם ומתן כלים מתאימים לעמידה במטרות וביעדים.
    • משפחתיות – החברה הוקמה על יסודות משפחתיים, ומטרתה לשמור ולטפח יסודות אלה תוך שיתוף, נתינה, פתיחות, אמינות ועבודת צוות.

    דבר מנכ"ל הקבוצה, בן פינקלשטין

    אני מאמין שבטחון מתחיל בערכי מקצועיות, יושרה ומשפחתיות – ערכים המובילים למצוינות. כל עובד מקבל את מלוא תשומת הלב הנדרשת, ואנו מוכוונים לתת מענה לעובדינו וכחלק מאספקת השירותים לקהל לקוחותינו. 

    קבוצת בן בטחון הנה אחת מהחברות הוותיקות בתחום האבטחה הטכנולוגית והפיזית ובין החברות האבטחה הגדולות בתחום. החברה מעסיקה כ-2000 עובדים מקצועיים המעניקים שירות איכותי ואמין לאלפי לקוחות מרוצים, בפריסה ארצית מצפון ועד דרום. קבוצת בן בטחון חרטה על דגלה את ערך המקצועיות והינה מהחברות הבודדות שעוסקות אך ורק בתחום האבטחה (טכנולוגית ופיזית) מאז שנת 1989.

    התחלתי את דרכי בקבוצה כדור ממשיך מתוך סקרנות ואהבה למקצוע. עסקתי במספר תפקידים, החל מעבודות פקידותיות, הצטרפות לסיורים השונים, עבודה בחדר המבצעים ובהמשך מוניתי למנהל המוקד, סמנכ”ל טכנולוגיות ועד למנכ”ל הקבוצה. לאור הדרך המעניינת והמגוונת שעברתי, אני גאה במנהלים של הקבוצה אשר עובדים בה שנים רבות, ועוסקים בעשייה מבורכת לילות כימים, מנהלים אשר חלקם הגדול פועל מימי הראשונים בקבוצה, ואשר צמחו מתפקידים זוטרים ועד לתפקידים בכירים, מנהלים אשר רכשו מיומנויות למתן שירות מקצועי ושירותי ללקוחותינו ועובדינו.

    אני מאמין שבטחון מתחיל בערכי מקצועיות, יושרה ומשפחתיות – ערכים המובילים למצוינות. כל עובד מקבל את מלוא תשומת הלב הנדרשת, ואנו מוכוונים לתת מענה לעובדינו וכחלק מאספקת השירותים לקהל לקוחותינו. לאור הניסיון הרב שנרכש בקרב מנהלי הקבוצה, אנו מצטיינים באספקת שירותי אבטחה מגוונת המבוססת על יכולת אנושית וטכנולוגית גם יחד. משאבים רבים מופנים לטכנולוגיה מתקדמת וזאת על-מנת לאפשר לאנשינו לבצע את עבודתם בצורה יעילה, מקצועית, חדשנית, ברמה גבוהה ומהירה ביותר.

    הקבוצה מפעילה 6 סניפים בפריסה ארצית, הפועלים כיחידות עצמאיות, ומנוהלות באמצעות מנהלים מהוותיקים בתחום, כל זאת במטרה לספק שירות אישי ומקצועי ללא כל פשרות. ההתרחבות של הקבוצה, אשר כוללת כניסה לעולם של אספקת שירותים מתקדמים לחברות המובילות בארץ, במגוון תחומים, ובין היתר רכישה של 2 חברות נוספות, מוקד “לביא” בשנת 2015 ומוקד “ש.א.ש” בשנת 2017, היא תוצאה של חזון הבנוי על ערכים של משפחתיות ומקצועיות תוך טיפוח ושימור ההון האנושי של הקבוצה.

    אני מזמין אתכם להצטרף אלינו הן כעובדים והן כלקוחות, וליהנות מהיתרונות של חברה וותיקה ומקצועית.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support