מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

   למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

    אבטחה קנאביס

    להשקיע, לזרוע, לגדל, להפריח…. זה התחום שלך שלך!

    לשמור על הכל – זו ההתמחות שלנו.

    גידול הקנאביס רפואי הינו תחום רגיש ועל כן נדרש הפעלת מערכי אבטחה מקצועיים ע”פ דרישות משרד הבריאות ומשטרה ישראל באמצעות התקנת מערכות מיגון דרך יישום תוכנית אבטחה ע”י צוותי אבטחה מקצועיים.

    מאחר ותחום הקנאביס הרפואי בישראל עדיין נמצא בחיתוליו ובנוסף הינו תחום מצומצם, מעט חברות אבטחה צברו ניסיון ואת היכולת להבין את צרכי האבטחה ואף מסוגלות להציע רמה מקצועית בתחום מתפתח זה. עם זאת, הגישה המחמירה של משרד הבריאות ומהמשטרה, הופכת תחום זה לעיסוק הדורש מקצועיות גבוהה כל יום כל היום!

    הניסיון והוותק של קבוצת בן בטחון לצד ניהול חדשני, יוצרים מענה יעיל,עדכני ואפקטיבי, גם באבטחת התחום הצומח בישראל – חוות גידול קנאביס. תחום זה דורש התמחות ייעודית, עמידה ויישום של כל תנאי תקן ה-GSP של משרד הבריאות. קבוצת בן בטחון היא בין הבודדות המספקת פתרונות אבטחה ומיגון כוללים לחברות הקנאביס הרפואי המובילות בישראל.

    אנו נאפשר לך את השקט בכל שלב, משלב התכנון המקדים ועד שלב אבטחת המתקן, נסיר כל איום ונשחרר אותך מסבך דרישות האבטחה המחמירות, ע”י התקנת מערכות מיגון מתקדמות וע”י אספקת שירותי אבטחה פיזית – קבוצת בן בטחון שירות וניסיון יוצא דופן.

    אבטחה חוות קנאביס

    שירותי אבטחה קנאביס הינם הכרחיים. ככל שחולפות השנים, כך המודעות כלפי יתרונות הקנאביס הרפואי הולכת וגוברת גם כן. למשל, ישנם ניסויים קליניים שונים המצביעים על הקלה בכאב לחולי סרטן, טרשת נפוצה וכן הלאה לאחר שימוש בחומר זה. בהתאם, משרד הבריאות ויחידת יק”ר מעניקים רישיונות מיוחדים לצורך הקמת מתקני קנאביס רפואי. כמו כן, חלק בלתי נפרד מהקמתם של מתקנים אלו ותפעולם כולל את אבטחתם. החל מקבלת האישורים ממשטרת ישראל, תכנון מדויק של מתקנים אלו והקמתם ועד והצבתו של מאבטח לאורך כל שעות היממה – יש לפנות אל בן בטחון. במילים אחרות, לאורך שיתוף פעולה זה, תקבלו את השירותים המקצועיים ביותר; שירותים המתבססים על ערכי מצוינות, אמינות וחדשנות. אם אתם מחפשים חברת שמירה וביטחון צרו איתנו קשר.

    אבטחה קנאביס: מה חשוב לדעת?

    כל אחד ואחת מאתנו פועלים לצרוך הגשמת שאיפותינו. במקביל, בין אם מדובר בהקמת משפחה או שמא מדובר ברכישת השכלה – אין ספק שבזכות בריאות טובה אנו נוכל לבצע כל שיעלה ברוחנו. בהתאם, כאשר אנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מחלה קשה – נחפש אחר פתרונות ותרופות שונים לצורך הקלה על הכאבים שלנו.

    לצד כל זאת, ניתן לראות שינויים רבים בתחום הרפואה של ימינו כאשר שימוש בקנאביס רפואי צובר מקום של כבוד. אמנם חומר זה עדיין מוגדר כאסור לפי פקודת הסמים, מחקרים וניסויים קליניים מצביעים שוב ושוב אחרת – תוך יצירת דיון חיובי ומשמעותי בתקשורת הישראלית.

    לאור כל זאת, משרד הבריאות לקח זאת לתשומת ליבו והעניק רישיונות להקמת מתקני קנאביס רפואי ותפעולם – עם מספר נהלים מרכזיים. חלק מכך כולל את שירותי האבטחה על מתקני הקנאביס. כלומר, ובהתאם לרגולטור הישראלי, יש לתכנן בדקדוק את מתקן הקנאביס, להסדיר את האישורים אל מול משטרת ישראל ויק”ר, להקים פק”מ אבטחה ותיק מתקן, לספק שירותי קב”ט למתקן זה וכן הלאה. כך, ניתן יהיה לוודא כי החומר מפוקח ומבוקר – ומגיע ליעדו כראוי.

    אבטחה של חוות קנאביס רפואי עם בן בטחון

    לצורך הקמתו של מתקן קנאביס ותפעולו, יש לפעול בהתאם לנהלי משרד הבריאות ויק”ר. בהתאם, ולאורך תהליך העבודה, יש להסתייע במגוון אמצעי האבטחה השונים. החל מהצבתו של מאבטח 24 שעות ביממה, גידור אזור הגידול של הקנאביס ועד אחסון מדויק של הקנאביס והשינוע שלו – היבטים אלו ואחרים יבצעו המומחים של בן בטחון.

    אבטחת חוות קנאביס רפואי - בן בטחון

    אבטחה קנאביס – מה חשוב לדעת כשבוחרים חברת שמירה

    • חברה עם ותק מוכח – יש לא מעט חברות שמירה ואבטחה בישראל, אך לא כולם מתאימות לדרישות ולסטנדרטים שלכם, שלא לומר שעומדות במבחן האמינות, הותק והניסיון המקצועי בשטח המצביע על רמת מוכנות טובה לתחום הקנאביס. לחברת בן בטחון יש ידע נרחב ושנים רבות בתחום, למעלה מ30 שנים עבור לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.
    • כוח מקצועי ואיכותי – אנו לא מתפשרים על הרמה של המאבטחים שלנו. אנו דואגים להכשיר ולהכין במיוחד עבורכם את צוותי השמירה המעולים והכשירים ביותר שישמרו על היקר לכם.
    • תחומי שמירה מגוונים – כל חברת שמירה מוכשרת להעניק שירותי הגנה וסריקה בתחומים מסוימים. חברת בן בטחון כבר התנסתה בשמירה מכל מני סוגים – שמירה על בתים פרטיים, בנייני מגורים משותפים, וילות, עסקים, חנויות, ארגונים, מפעלים, חוות קנאביס ועוד.
    • עומדים בסטנדרטים שלכם – כל מקום דורש את ההתייחסות הנכונה בכל הנוגע למנגנוני אבטחה. בזכות המקצועיות רבת השנים והמומחיות שלנו בתחום, אנו יודעים איך להתאים את המנגנונים כך שיפעלו לטובתכם ברמה הכי טובה בגזרה שלכם.

    אבטחה קנאביס – חפשו את המקצוענים

    אבטחה קנאביס זה משהו שאתם חייבים לשמוע ולהתייחס אליו ברצינות אם אתם מעוניינים לגדל את הצמח ברישיון עבור חולים ומשתמשים קבועים לצרכים רפואיים. צמח הקנאביס הוא צמח שעד לא מזמן היה אסור בשימוש וגידול, אך עם הרפורמות החדשות שעברו בממשלה הותר השימוש בו לצרכנים רפואיים. אמנם, זה לא אומר שהצרות נגמרות – לצערנו השוק הזה נתון לפגיעה מצד גורמים עבריינים ופורעי חוק שינסו לגנוב ולגזול מהאדמות עליהם צומח הקנאביס לצרכים לא חוקיים. אתם חייבים חברת שמירה מקצועית כמו חברת בן בטחון שתגן על עסק הגידול שלכם. למידע נוסף בנוגע לאבטחה בצפון פנו אלינו.

    בן ביטחון אבטחה קנאביס – שומרים על הבריאות ועל הביטחון

    עסקי הקנאביס הרפואי יכולים לצמוח ולשגשג בצורה נפלאה שתועיל לכל כך הרבה אנשים המשוועים לעזרה ולהקלה על סבלם בשל מחלתם, אך יכולה בד בבד לגרום לעלייה במקרים של פריצות וגניבות משדות המגדלים בהם את הצמח. רק חברת אבטחת קנאביס מקצועית ומנוסה כמו בן בטחון יכולה למנוע מהם מלהשיג את מבוקש ולעשות את זה בדרך הטובה ביותר. מגדלים קנאביס רפואי? צרו עמנו קשר ואנחנו נספק לכם את ההגנה המושלמת.

     

    אבטחה קנאביס – בהתאם לחוק

    מעוניינים לקבל רישיון לגידול קנאביס רפואי? לשם כך, יהיה עליכם לעמוד במלוא הדרישות של אבטחה קאנביס. זאת ועוד, בהתאם לנוהל IMC-GSP. הרי בישראל הקנאביס עדיין  לא מוגדר כחומר חוקי – אף על פי השפעתו החיובית על חולים רבים. מעוניינים לעמוד בדרישות הרגולטור בארץ? מתעניינים בשירותי אבטחת קנאביס? אתם מוזמנים לפנות אל חברת בן בטחון. חברה זו מחזיקה בוותק ובניסיון רב – כאשר עובדי החברה משלבים בהצלחה בין מענה עדכני ויעיל לבין תפירת חליפת הביטחון המותאמת אישית ללקוח.

    אבטחה קנאביס – לעמוד בסטנדרטים מחמירים 

    השנים האחרונות הביאו בשורה של ממש בכל הקשור לשימוש בקנאביס והשפעתו החיובית על חולים. עם זאת, משום שתחום זה עודנו בחיתוליו, ועדיין מוגדר כנושא רגיש – כשצריכת החומר הינה בלתי חוקית – יש לפעול במלוא האחריות ושיקול הדעת.

    בשל כך, ואם ברצונכם להשיג רישיון לעבודה מכל סוג שהוא עם הקנאביס הרפואי )גידול המוצר, הייצור או הפצתו), עליכם לעמוד במספר דרישות אבטחה קנאביס. דרישות אלו כוללות, בין היתר, את בדיקת עברכם והאם אתם מחזיקים ברישומים פליליים. כמו כן, עליכם להחזיק באזרחות ישראלית. 

    מעבר לכך, נציין כי דרישות אבטחת קנאביס נוספות מתייחסות אל מתקן הגידול עצמו – כאשר עליו לעמוד בתקנים מחמירים. החל מגידור מוקפד לצד תאורה לפי הסטנדרט, הצבת כספת משוריינת לצורך אחסון הקנאביס, התקנת חיישנים ומערכות אזעקה, התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור כמו גם גישה למוקד אבטחה הניצב מחוץ למתקן.

    לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים ביותר

    כדי להחזיק ברישיון עבודה קנאביס רפואי, ולגדל את החומר כנדרש, יש לעמוד בדרישות האבטחה במלואן. מדובר בדרישות מפורטות שנקבעו על ידי משרד הבריאות, ומחייבות את האזרחים לפעול בהתאם. שירותי אבטחת הקנאביס הרפואי הינם מגוונים וכוללים, בין היתר, את תהליך הליווי והתכנון של מתקני הקנאביס ואת הקמתם בהתאם לתקנים הדרושים. כמו כן, חלק בלתי נפרד משירותים אלו כולל את הסדרתם של האישורים מול משטרת ישראל ויק”ר, עריכת פק”מ אבטחה ותיק מתקן, סינון כוח האדם והדרכתו, הקמתם של מערכי אבטחה בשטח תוך הצבתן של מערכות אבטחה טכנולוגיות, שירותי קב”ט, מנב”ט וכן הלאה. לקבלת מידע נוסף בנושא זה, יש לפנות אל חברת בן בטחון. חברה זו מספקת לקהל לקוחותיה פתרונות אבטחה מגוונים, יעילים ומתקדמים – והכול, בזמן אמת ובהתאם לצרכי הלקוח. כמו כן, ערכי היסוד המנחים את החברה הינם מקצועיות, יושרה, משפחתיות ומצוינות.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support