1-700-709-707
טופס צור קשר מהיר
mail

ערכי יסוד וחזון הקבוצה

חברת בן בטחון מתחייבת להעניק ללקוחותיה את פתרונות האבטחה היעילים ביותר בזמן אמת, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית בשילוב עם המשאב האנושי המקצועי ביותר.

חזון החברה

קבוצת בן בטחון הוקמה במטרה לספק שרותי אבטחה מקצועיים, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, תוך התאמת הפתרון המתאים לצרכי הלקוח. החברה הינה מהמובילות בתחום האבטחה, השמירה ושירותי המוקד, במקצועיות, באיכות השירות ובאיכות ההון האנושי המועסק על ידה. החברה חרטה על דגלה ערכים של אמינות, מקצועיות ושירותיות תוך כדי התפתחות מתמדת והתמקדות בערכים שהתגבשו במהלך שנות הניסיון הרבות. אנו שואפים לשמור על יסודות איתנים שיאפשרו התחדשות והתרחבות תוך ייעול ומקסום תהליכים ושמירה על ייחודה המשפחתי של החברה.

החברה שמה לעצמה לחזון את מתן שירות ללקוח בסטנדרטים גבוהים והבנת צרכי הלקוח בשגרה ובחירום. למטרה זו הטמיעה החברה את איכות העבודה ע"פ דרישות התקן הבינלאומי לניהול איכות ISO9001 תוך כדי שיפור הבקרות וכחלק מהשירות ללקוחות.

החברה חרטה על דגלה לקדם, לטפח ולשמר את המשאב האנושי שהינו הנדבך העיקרי בהנעת החברה ולטובת מטרה זו, הטמיעה החברה את התקן לאחריות חברתית SA8000.

החברה שואפת לשמר ולהעמיק את מעמדה אשר הושג ע"י חתירה מתמדת לצמיחה וחדשנות תוך שימור תרבותה העסקי אשר גובש בשיתוף מלא עם העובדים אשר מהווים דוגמא אישית למאפייניה הבולטים: שירות אישי ומקצועי, מסירות ונאמנות, כי הצלחת החברה היא תוצאה ישירה של הישגיהם.

 ערכי היסוד של החברה

 מקצועיות, יושרה, משפחתיות = מצוינות
 התנהגות אתית מחייבת וללא תנאי, קיום קפדני של כל הוראות החוק, יושרה והגינות שהינם ערכים מרכזיים של החברה.

  • ההון אנושי – טיפוח וקידום המשאב האנושי שהינו הנדבך העיקרי בהנעת החברה.
  • הלקוח – הקפדה על מתן שירות אישי, איכותי ומקצועי לכלל לקוחותינו.
  • חדשנות ושיפור מתמיד – יישום תרבות של ארגון צומח, באמצעות הטמעת תהליכים והפקת לקחים המובילים לשיפור של שירותי החברה. יישום והטמעת טכנולוגיות חדישות ומתקדמות, כמענה לסביבה משתנה, תוך שאיפה מתמדת לזיהוי צרכי הלקוח.
  • אחריות – מנהלי החברה ועובדיה פועלים מתוך אחריות מלאה למטרות ולמשימות עד לביצוען בצורה הטובה ביותר.
  • מקצועיות – מקצועיות ומצוינות הינן הבסיס להצלחה ואחד מאבני היסוד של החברה. אנו עושים בכל עת את מירב המאמצים בחתירה להישגים מקצועיים מיטביים בכדי לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר  ולהצדיק את האמון שניתן בנו. החברה מקפידה על הכשרת עובדיה, הדרכתם ומתן כלים מתאימים לעמידה במטרות וביעדים.
  • משפחתיות – החברה הוקמה על יסודות משפחתיים, ומטרתה לשמור ולטפח יסודות אלה תוך שיתוף, נתינה, פתיחות, אמינות ועבודת צוות.