1-700-709-707
טופס צור קשר מהיר
mail

דבר מנכ"ל הקבוצה, בן פינקלשטין

אני מאמין שבטחון מתחיל בערכי מקצועיות, יושרה ומשפחתיות – ערכים המובילים למצוינות. כל עובד מקבל את מלוא תשומת הלב הנדרשת, ואנו מוכוונים לתת מענה לעובדינו וכחלק מאספקת השירותים לקהל לקוחותינו.

קבוצת בן בטחון הנה אחת מהחברות הוותיקות בתחום האבטחה הטכנולוגית והפיזית ובין ה-10 חברות האבטחה הגדולות בתחום. החברה מעסיקה כ-1700 עובדים מקצועיים המעניקים שירות איכותי ואמין לאלפי לקוחות מרוצים, בפריסה ארצית מצפון ועד דרום. קבוצת בן בטחון חרטה על דגלה את ערך המקצועיות והינה מהחברות הבודדות שעוסקות אך ורק בתחום האבטחה (טכנולוגית ופיזית) מאז שנת 1989.

התחלתי את דרכי בקבוצה כדור ממשיך מתוך סקרנות ואהבה למקצוע. עסקתי במספר תפקידים, החל מעבודות פקידותיות, הצטרפות לסיורים השונים, עבודה בחדר המבצעים ובהמשך מוניתי למנהל המוקד, סמנכ"ל טכנולוגיות ועד למנכ"ל הקבוצה. לאור הדרך המעניינת והמגוונת שעברתי, אני גאה במנהלים של הקבוצה אשר עובדים בה שנים רבות, ועוסקים בעשייה מבורכת לילות כימים, מנהלים אשר חלקם הגדול פועל מימי הראשונים בקבוצה, ואשר צמחו מתפקידים זוטרים ועד לתפקידים בכירים, מנהלים אשר רכשו מיומנויות למתן שירות מקצועי ושירותי ללקוחותינו ועובדינו.

אני מאמין שבטחון מתחיל בערכי מקצועיות, יושרה ומשפחתיות – ערכים המובילים למצוינות. כל עובד מקבל את מלוא תשומת הלב הנדרשת, ואנו מוכוונים לתת מענה לעובדינו וכחלק מאספקת השירותים לקהל לקוחותינו. לאור הניסיון הרב שנרכש בקרב מנהלי הקבוצה, אנו מצטיינים באספקת שירותי אבטחה מגוונת המבוססת על יכולת אנושית וטכנולוגית גם יחד. משאבים רבים מופנים לטכנולוגיה מתקדמת וזאת על-מנת לאפשר לאנשינו לבצע את עבודתם בצורה יעילה, מקצועית, חדשנית, ברמה גבוהה ומהירה ביותר.

הקבוצה מפעילה 6 סניפים בפריסה ארצית, הפועלים כיחידות עצמאיות, ומנוהלות באמצעות מנהלים מהוותיקים בתחום, כל זאת במטרה לספק שירות אישי ומקצועי ללא כל פשרות. ההתרחבות של הקבוצה, אשר כוללת כניסה לעולם של אספקת שירותים מתקדמים לחברות המובילות בארץ, במגוון תחומים, ובין היתר רכישה של 2 חברות נוספות, מוקד "לביא" בשנת 2015 ומוקד "ש.א.ש" בשנת 2017, היא תוצאה של חזון הבנוי על ערכים של משפחתיות ומקצועיות תוך טיפוח ושימור ההון האנושי של הקבוצה.

אני מזמין אתכם להצטרף אלינו הן כעובדים והן כלקוחות, וליהנות מהיתרונות של חברה וותיקה ומקצועית.